O Nas

Kim jesteśmy?

Sea City jest spółką deweloperską specjalizującą się w budownictwie mieszkaniowym i komercyjnym. Budujemy osiedla z myślą o zróżnicowanych grupach klientów oraz inwestycje o charakterze apartamentowym. Klientom biznesowym oferujemy powierzchnie biurowe, handlowe i usługowe.

Nasza Firma powstała z inicjatywy osób, które chcą budować z pasją. Tworzymy w ten sposób miejsca przyjazne, do których chce się wracać. “Blisko Morza, Blisko Miasta” szukamy takich miejsc dla Ciebie.

Salon Sprzedaży MultiDeweloper powstał dla potrzeb Klienta poszukującego nieruchomości na rynku pierwotnym. Pracownicy działający w ramach firmy spełniają wszystkie warunki określone w Ustawie o gospodarce nieruchomościami jak również biorą czynny udział w szkoleniach, podnosząc swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe. Dbamy o nieustanne poprawianie standardów naszej pracy.

logo-multi-developer

Stale współpracujemy ze Studiem Architektury Degutis, które jest dla nas wsparciem w każdej z naszych inwestycji i daje gwarancję dobrej współczesnej architektury.

degutis
Kontakt

Zacznij pisać i naciśnij klawisz ENTER aby szukać